Stërmbesa e Skënderbeut bën gjestin që do t’ju bëjë të gjithëve krenarë (FOTO LAJM)

Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut.

Që atëherë ajo nuk mungon në media dhe është bërë edhe një nga personazhet më të ndjekur në rrjete sociae.

Vetëm 21 vjec, Sophia ka padyshim linja që shumë vajza i ëndërrojnë dhe duke qenë se është shumë aktive në rrjete sociale, pozon tërë kohë për fansat.

Stërmbesa e Skëndërbeut është gjithnjë shumë e kuruar dhe shquhet për stilin e vecantë.

Veç pamjes në postimet e saj të fundit ajo di ju bëjë të ndiheni krenarë pasi pozon krah flamurit shqiptar dhe bustit të Skënderbeut. /albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *