EKSKLUSIVE: Arrestohet kryetari i PDSH-së në vendkalimin kufitar ndërmjet Serbisë dhe Kosovës

Sot kryetari i PDSH-së, Ragmi Mustafa është ndaluar në vendkalimin kufitar ndërmjet Serbisë dhe Kosovës, dhe nga pala serbe është mbajtur për më shumë se një orë.

Lidhur me këtë, nga partia e Mustafës, kanë mbajtur një pres-konferencë të jashtëzakonshme.

Nënkryetari i kësaj partie, Ilir Sadriu, ndalimin e tij të sotshëm e ndërlidhi me bisedimet Serbi-Kosovë, percjell Fakte.
Për më shumë ndiqni videon e plotë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *