Author Archive

Belen Rodriguez “çmend” rrjetin me foton nudo, gazetarja shqiptare i komenton: Le nam!

    FOTO GALERI Belen Rodriguez Belen Rodriguez është një ndër modelet më të komentuara dhe

“E bekuar”, Jona Spahiu publikon fotot nga dasma

    FOTO GALERI Jona Spahiu Teksa Jona Spahiu është duke shijuar javët e fundit të

Fotot më seksi të Roza Latit, komentuesit kanë një kërkesë për moderatoren

    FOTO GALERI Roza Lati Stilisti Niko Komani dhe moderatorja Roza Lati njihen për miqësinë

Kur të vjen në ndihmë një yll! Natalie Portman ulet në gjunjë për të ndihmuar kolegen e saj 16-vjeçare

    FOTO GALERI Natalie Portman dhe Raffey Cassidy Duhet të jetë një makth i keq

Kim Kardashian është modeli dhe idhulli i Kylie Jenner

    FOTO GALERI Kylie Jenner Kylie Jenner “kopjon” të motrën Kim Kardashian në çdo hap

Ish-e dashura e Nejmarit shpërthen me “selfie hot” në rrjetet sociale

    FOTO GALERI Soraja Vuçeliç Soraja Vuçeliç nuk di të ndalet. Modelja seksi nga Serbia,

E kritikuan pse pozoi nudo, revoltohet modelja shqiptare: Boll e seksualizuat trupin

    FOTO GALERI Niki Delijorgji Modelja Niki Delijorgji i surprizoi të gjithë pak ditë më

Beyonce dhe Jay-Z të lumtur në Sardenjë

FOTO GALERI Beyonce dhe Jay-Z Beyonce duket shumë elegante veshur me një kostum të thurur me

Rita Ora mahnitë publikun me një veshje të çuditshme

    FOTO GALERI Rita Ora Ajo ka pasur një verë mjaft të ngarkuar, përderisa po

Kylie Jenner befason me fotot e fundit

FOTO GALERI Kylie Jenner Ajo është magnet për të tërhequr vëmendjen. Kylie Jenner e ka arritur