Stil Jete Archive

Nuk flasin Dua Lipa dhe Rita Ora “përplasen” në AMA (FOTO LAJM)

Dje u mbajt eventi më i rëndësishëm i muzikës, “American Music Awards 2018”, i njohur ndryshe

Marrin fund aludimet! Ja kur do të martohen Elita dhe Gjiko

Prej disa muajsh përflitet se Elita Rudi dhe Gjiko janë në pritje të fëmijës së tyre

Blerona Zeqiri “bombardon” Instagramin me pozën provokuese nga Turqia

Është ndër prezantueset më të komentuara shqiptare. Pushimet verore Blerona Zeqiri po i shijon momentalisht në

‘Cima’ i’u vë në sprovë! A mund ta njihni personin pranë tij?

Humoristi i njohur Rasim Thaçi, ka publikuar një imazh të rrallë nga arkiva e tij, teksa

Pasioni i Afronës

Edhe pse hapësirat gjelbëruese në qytete të Kosovës sa vijnë e ngushtohen dhe ambienti secilën ditë

Yllka Gashi e ndien veten të bekuar, ja çfarë bëri vajza për të

Është ndër aktoret më të suksesshme, e cila tashmë po arrin edhe jashtë vendlindjes së saj,

Meda sjell një imazh më meshkujt e familjës Përgjeqaj

Meda është njëri nga këngëtarët i cili është shumë gjatë në skenë, solli këngë nga të

Dafina Zeqiri hap mëngjesin me këta dy meshkuj

E angazhuar si asnjëherë më parë si në projekte muzikore ashtu edhe në mbrëmjet muzikore, shkruan

Çiljeta kthehet në kohë, tregon se si ishte para disa viteve

Është ndër këngëtaret më të komentuara, e cila nuk po ndalet në karrierë, shkruan Kosovarja. Ndër

Si trajtohet djali i Majkut nga e ëma

Nuk ka dyshim që fëmija sjell shumë harmoni dhe dashuri në familje, ashtu erdhi në jetë