Argëtim Archive

Po i propozonte i dashuri për martesë, djali i saj 3-vjeçar i shkrin të gjithë me veprimin që bën

Një djalosh 3-vjeçar i ka marrë të gjithë vëmendjen mamasë së tij gjatë kohës që partneri

Ia kalojmë shumë vendeve europiane, shqiptarët qejflinj për veshje

Edhe pse renditemi ndër shtete me të ardhura të ulëta për frymë, si dhe me pagën

Burri më i gjatë dhe gruaja me shkurtër në botë, pozojnë para piramidës së Gizës

Burri më i gjatë në botë dhe gruaja më e shkurtër në botë janë takuar për

Kush është më pak inteligjent , Kush do bjer i pari

Secila nga zgjedhjet mund të zbulojë një pjesë të personalitetit tuaj.Shikoni foton dhe mendoni, cili prej

Barcoleta me Bjonde

Ai dhe ajo Ajo : shpirt me duket vetja shum e shendoshe, e shemtuar dhe e

Barcoleta me Policë

Pse po gënjen? Gruaja: “Pse po gënjen, ti ishe duke shkuar 70 km/h”. Burri: “Moj ti,

10 arsyet pse natyra është më e mirë se mjekësia

Diell dhe qiell i kaltër, pemë të gjata e të gjelbra, zhurmë zogjsh o dallgësh dhe

Monika me të bijën “inteligjente” nga Topi per te Topi i jep miliona si fituese e lojës “100 milion”

Nga Topi per te Topi Monika Kryemadhi ishte bashkë me vajzën e saj Era në programin