Jeta Archive

Kjo është e dashura seksi 44 vjet më e re se Briatore (FOTO LAJM)

Sipërmarrësi i famshëm italian, Flavio Briatoren njihet në botën e sportit si drejtues në Formula 1

Nuses i merr flakë fustani, pamjet nga dasma shqiptare shpërndahen në internet (VIDEO)

  Në rrjetet sociale është duke qarkulluar një video e cila thuhet se tregon një moment

Kujdes nga sëmundjet që vijnë prej kafshëve!

Prej shekujsh e shekujsh njeriu ka patur frikë nga kafshimi prej qenit të tërbuar. Sot, vaksinimi

Ngacmimet kibernetike. Ndikimi i tyre te fëmijët dhe adoleshentët

Pothuajse të gjithë në jemi të njohur me termin ngacmim apo bullizëm. Madje disa prej nesh

Lajmi që po trondit pallatin mbretëror, princeshë Diana ka pasur një vajzë të fshehtë

Sot bëhet 21 vjet nga vdekja e princeshës Diana, e cila ndërroi jetë së bashku me

Si ta bëni çdo njeri ta ndryshojë mendjen!

Përveç se ka qenë filozof shumë i njohur, shpikës, matematikan dhe fizikan i shekullit të 17-të,

Ja arsyet pse ti je single

Keni kohë që nuk jeni më në një marrëdhënie? Vë bast që ju kanë ardhur në

Si të mbani një mashkull pranë jush?

Një mashkull nuk është aq e vështirë për të joshur, por kur vjen puna për ta

Këshilla si të mbani gjallë pasionin në çift

Intimiteti në çift për t’u realizuar plotësisht kërkon bashkëpunimin e të dy partnereve. Për shkak të

Do të çuditeni nga arsyeja pse meshkujt pëlqejnë më shumë bjondet!

Sipas disa studimeve të fundit thuhet se bjondet përveçse janë tërheqëse shumica prej tyre mendojnë shumë