Kuriozitete Archive

Sindroma e bukuroshes së fjetur te paralizat, gjërat që mund të ndodhin në gjumë

Sigurisht që në fakt gjumi mbetet koha më paqësore për një njeri. Ama ka disa gjëra

Prisnin tre por lindën pesë bebe, lindja e pazakonte që tmerroi babain (FOTO LAJM)

Një lindje e rrallë ka ndodhur në Afrikën e Jugut. Një grua shtatzane ka shkuar në

Befasohen udhëtarët, piloti fle gjumë për më shumë se…

Një pilot i kompaninë amerikane “United Airlines” ka shokuar udhëtarët me veprimet e tij gjatë fluturimit.

Zbulohet misteri shekullor! Ja pse u ndërtuan piramidat

Shumë studiues menduan se “varret egjiptiane” u ndërtuan për të nxjerrë në pah madhështinë e faraonëve.

Përse mjekët mbathin nallane, a ju ka shkuar ndonjëherë mendja?

Pothuajse nuk ka asnjë mjek i cili nuk i mbath këtë lloj këpuce, mirëpo përse i

50 te dhena interesante mbi Kinën

Gezim Kalldani Kina është vendi më i madh në Azi, vendi me popullsinë më të madhe

(Video) Pamje aspak të mira, objekti shembet deri sa është duke u ndërtuar

Puna e mjeshtrit të ndërtimit është një nga punët më të vështira. Gjithandej në botë mjeshtrit

Brad Pitt me stil të ri të flokëve duket më i freskët

  Në muajt e fundit, jeta aspak nuk ishte e mëshirshme me aktorin hollivudian. Ai mbijetoi

Zbulohet receta e bukës më të vjetër në botë, plotë 14 mijë vjeçare

Në të quajturën “Shkretëtirë e zezë” në Jordani, u gjet receta më e vjetër në botë

Kjo video po thyen rrjetin, shihni cilat fjalë i shqipton ky zog

Një përshëndetje e përzemërt e një zogu në kështjellën Knaresborough në Yorkshirin Verior është kapur dhe