Kuriozitete Archive

E paskemi thënë tërë jetën gabim, kjo markë nuk lexohet ashtu siç e dinë të gjithë

Nike është një ndër kompanitë më të famshme të veshjeve sportive në botë. Të gjithë i

Në fund të marsit ndryshon ora

E diela e fundit e marsit do të sjellë edhe ndryshimin e orës për vendet e

Flokët tuaj bien pa pushim? Mos u frikësoni, ka një zgjidhje

Rënia e flokëve mund të shkaktohet nga ndryshimet hormonale, një gjendje e caktuar shëndetësore, stresi ose

Burgu që ngjan me një resort luksoz skijimi (FOTO LAJM)

Vitin e ardhwshwm në Grenlandë do të hapet “burgu human” ku do të qëndrojnë, disa nga

Muaji kur keni lindur ju zbulon problemin tuaj më madh

Shumica nesh përqendrohet në të metat dhe anët negative, sepse mendojmë që nga përvojat pozitive asgjë

Kur natyra “mund” Photoshop-in (FOTO LAJM)

Natyra është një krijuese e pabesueshme. Dhe njerëzimi nuk mbetet prapa në krijimtarinë e tyre, ndonjëherë

Vajza shtatzënë bën selfie me tigrin, shihni reagimin e pabesueshëm

Brittany, një vajzë amerikane, ishte për një vizitë në një kopsht zoologjik me mikeshën e saj,

Pagëzojnë fëmijën me emrin Donald Trump, farefisi i dëbon

Një çift nga një fshat i vogël në Afganistan pagëzuan fëmijën e tyre të sapolindur me