Sport Archive

Mik i Khabibit, “bisha” shqiptare e UFC lajmëron përballjen e ardhshme

Ndërkohë që të gjithë prej disa ditësh po flasin për përballjen mes Khabib Nurmagomedov dhe Conor

Policia amerikane: Ronaldo nuk është në hetim

Zbulohen disa detaje të tjera të rëndësishme në lidhje me akuzat për përdhunim ndaj Cristiano Ronaldos.

Goli më i veçantë i shënuar me penallti

Kemi parë shpesh dështime nga pika e bardhë e penalltisë, duke e gjuajtur keq, herë e

Guardiola rikthehet te Barcelona, e konfirmon vetë trajneri

Pep Guardiola edhe pse është 47 vjeç dhe karriera e tij si trajner duket ende premtuese,

Mauro Icardi vendos për të ardhmen

Mauro Icardi Pas shumë thashethemeve se do të largohej, Mauro Icardi do të qëndrojë tek Interi.

LIVE – Ndeshja e Boksit në Dibër

Kjo është e dashura seksi 44 vjet më e re se Briatore (FOTO LAJM)

Sipërmarrësi i famshëm italian, Flavio Briatoren njihet në botën e sportit si drejtues në Formula 1

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë kundër Izraelit

Kombëtarja e Shqipërisë do të nisë kampanjën në Ligën e Kombeve ndaj Izraelit. Kuqezinjtë do të

Barcelona ka pasur 900 milionë euro të hyra në sezonin e kaluar

Barcelona ka njoftuar rekord të hyrash gjatë sezonit që lamë nga të gjitha garat. Katalonasit kanë

Botëror i “çmendur”, kualifikimi do vendoset nga kartonët ose… monedha!

Botërori i këtij viti që po mbahet në Rusi ka nisur në mënyrën më të mirë