Të tjera Archive

“Bomba” e merkatos, Gruevski zëvëndësuesi i Neymar te Barça (FOTO LAJM)

Liderët e Ballkanit Perëndimor mposhtën dje ata të Bashkimit Europian në një ndeshje miqësore të zhvilluar

Anxhelina nga Gjermania nuk ndalet, publikon foto intime me deputetin (FOTO LAJM)

Nuk i mjaftuan veç fotot në Instagram që t’i bindë të gjithë se është në lidhje

Tentoi të vriste gruan duke i prerë litarët e parashutës, por veprimi i saj befason të gjithë (FOTO LAJM)

Emile Cilliers është shpallur fajtor në përpjekje për të vrarë gruan e tij, duke prerët litarët

Ishte e llahtarshme! Dëshmitari rrëfen çfarë pa nga aksidenti me dy të vdekur (FOTO LAJM)

Ishte e llahtarshme! Dëshmitari rrëfen çfarë pa nga aksidenti me dy të vdekur (FOTO LAJM) Erald

Kujdes, është stina e gjarpërinjve! Si t’i mbijetoni një sulmi vdekjeprurës

Shumica e gjarpërinjve do t’ju sulmojnë vetëm nëse i ngacmoni. Gjarpërinjtë mund t’ju kafshojnë dhe helmi

Një person sulmon babanë e tij në Prizren

Një person ka sulmuar me mjet të fortë babanë e tij, duke i shkaktuar kështu lëndime

I shpëton aksidentit, shoferi del nga vetura dhe kërcen nga ura (Video, +18)

Kamerat e sigurisë të instaluara në shtyllat elektrike në një autostradë me saktësisht mbi një urë

Temperaturat deri në 32 gradë celsius

Moti në Shqipëri parashikohet të jetë me kthjellime dhe zhvillime vranësirash në mesditë dhe pasdite. Sipas

Skandaloze, burri kryen seks me një 12 vjeçar në Kavajë (FOTO LAJM)

Skandaloze, burri kryen seks me një 12 vjeçar në Kavajë (FOTO LAJM) Një rast skandaloz është

Shi dhe bubullima në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira, ndërsa në disa vende