Të tjera Archive

Ronaldo s’ka ndërmend ta humbë finalen, trajtim 24 orë këmbës

Ronaldo dëshiron të jetë 100% i gatshëm për Liverpoolin dhe kjo duket dhe nga mënyra që

Shqiptares i dërgojnë një foto nga fëmijëria por habitet kur sheh burrin e saj (FOTO LAJM)

Verona Koliqi dhe Mirand Buzaku zbuluan një rastësi interesante në një foto të bërë dhjetë vite

Ismail Kadare: Skënderbeu nuk luftoi myslimanët, por osmanizmin. Shqipëria do bëhet faktor i klasit të parë në Ballkan, para Greqisë

Shkrimtari i njohur Ismail Kadare ka bërë komentet e tij rreth debateve më të fundit për

Dëmtimi i Ronaldos i tremb të gjithë, gazetari zbulon nëse do të luajë në finale kundër Liverpoolit

Cristiano ka ndrydhur kyçin e këmbës së djathtë. Ai është zero i preokupuar. Nuk merakoset, është

Sot priten reshje në këtë zonë të Maqedonisë

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell, por do të shfaqen edhe vranësira mesatare

Enis Bardhi merr komplimentet e trajnerit pas dy golave kundër Bilbaos

Enis Bardhi arriti të shënojë dy gola në dy minuta nga gjuajta e lirë, që në

Kërkoni një jetë më të mirë, Norvegjia ofron paga marramendëse

Ne kohen kur punesimi mbetet shqetesimi i madh i shume familjeve shqiptare, perfshire shume te rinj,

Zgjidh një pëllumb dhe mëso se çfarë mesazhi ka sjellë sot ai për ju

Ju sugjeroj që të largoni mendimet e trishtuara (nëse i keni pasur ato) dhe të argëtoheni

Hajduti i “zgjuar” ngec në Mini Cooper-in e vjedhur (FOTO LAJM)

Një hajdut i dyshuar i makinave u përpoq të kopjonte mjeshtrat italian të grabitjeve duke ngarë

Rusi: i zuri rrugën eskortës së ministrit, truprojat e zhdëpin në dru drejtuesin e X5-ës (Video)

Nuk është një fenomen i rrallë që skenat online që vijnë nga Rusia të ofrojnë pamje