Të tjera Archive

Ngiste makinen pa patentë prej 40 vjetësh, u zbulua vetëm pas aksidentit

Ndërsa po merrnin pjesë në një aksion për të ndihmuar dikë që kishte pësuar aksident punonjësit

Fakte që tregojnë se jeta luksoze në Dubai është një gënjeshtër e madhe

Ka një numër të madh thashethemesh dhe stereotipesh rreth metropoleve luksoze. Ka miliona sheikh, grumbuj ari

E zhdukur prej 11 ditësh, 25 mijë dollarë për gjetjen e aktores shqiptare

Vazhdojnë kërkimet për gjetjen e aktores së re shqiptare në Los Angeles, Amerikë. Autoritet amerikane kanë

Nxënësi plagos me thikë mësuesin në klasë

Një nxënës i klasës së 10-të е ka therur me thikë mësuesin e tij, pas një

S’ka pranverë! Çfarë pritet të ndodhë gjatë muajit mars

Sipas sinoptikanëve, edhe ky muaj do të jetë i mbushur plot me reshje dhe zymtësi. Një

Përse macja kur ju shikon mbyll sytë: 20 kuriozitete mbi kafshët, të cilat nuk i keni ditur!

Çdo ditë zbulojmë diçka të re mbi kafshët dhe botën përreth nesh. Shikoni me ne botën

Burri e la gruan pasi ajo humbi të dy krahët në një aksident tragjik: 10 vjet më vonë, ai u habit kur e pa se sa kishte ndryshuar ajo

Fred ka jetuar një jetë tragjike që kur ishte i ri. Të dy prindërit e tij

Shqeto Përmeti – Supa Me Shijen Mbresëlënëse të Traditës

Kjo supë shoqërohet në mënyrë perfekte me më të mirat e kuzhinës shqiptare. A do të

Nëse e gjeni se ku ndodhet vajza, keni super-shikim! (Foto)

Në internet vazhdimisht po paraqiten foto me të cilat ngacmohet kujtesa dhe shikimi ynë dhe një

Gruaja jeton me trupin e pajetë të nënës për 30 vite, tmerrohen fqinjët (FOTO LAJM)

Një grua nga Ukraina ka jetuar me trupin e mumifikuar të nënës së saj për 30