Thumbi Archive

Kryetari i Partisë së Fortë, Visar Arifaj është miljarder

Jeni i varfër por ëndërroni të bëheni me para, këtë mund ta bëni fare thjeshtë, sa

FOTO-LAJM/ Mos e humbisni! Jo vetëm futbollistët ‘fluturues’, në Holandë era bën dhe lopët të fluturojnë

Moti i keq ka përfshirë gjithë Europën. Ndërkohë që në Holandë era e cila ka arritur

Dikur vlerat i mësonim nga njerëzit

Dikur “vlerat humano/fetaro/atdhetare” i mësonim nga njerëzit … kurse sot ka mbetur nga librat (gojëdhënat, psikologjisë,

Kjo botë nuk është monopol i askujt!

Muhamet Jonuzi …të heshtësh, pse hesht. Të flasësh, më mirë mos kishe fol. Të flasësh për

LE TË HAN NËNA JOTE VETË

  1 djalosh u martua. E kishte nënën plakë. 1 ditë, gruaja e tij e braktisi

Problemet ne me veten i kemi , e skane per te na i zgjidh kurre ‘Ata’, te cilet as nuk na njohin.

Sot u rastisa me dy turiste gjermane ne stacionin e autobuzave, ne Athine. I ndihmova te

Kjo eshte letra qe ka shkruar Xhevria: Lamtumire Shqiperi

Lamtumire Shqiperi, e mbi te gjitha lamtumire te gjitheve ju… Amerika po me pret… Me ne

Vetëm shiko videon dhe do shkrihesh