Video Archive

LIVE – Ndeshja e Boksit në Dibër

Njihuni me SoFin, peshkun e butë robot (VIDEO)

MIT CSAIL ka zhvilluar një peshk të butë robot për të notuar mes peshqve të vërtetë

Gazetarja kineze pushton internetin, shihni reagimin epik në konferencë (VIDEO)

Reagimi i një gazetareje kineze në një konferencë për media, ka marrë gjithë vëmendjen e mediave

Hajduti kapet live teksa kryente vjedhje në Qendrën Klinike në Shkup, ja si neutralizohet nga sigurimi (VIDEO)

Një përdorues i Facebook-ut ka shpërndarë një video që tregon kapjen e një hajduti që u

Kidnapohet vajza e vogël në mes të ditës, FBI publikon pamjet rrëqethëse (Video)

FBI-ja ka publikuar një video rrëqethëse që është filmuar gjatë dhjetorit të vitit të kaluar në

Macja nuk e lë burrin ta rrahë gruan

Ndoshta keni menduar se macet nuk janë krijesa po aq të mira dhe të dashura sa

(VIDEO) Rekordi i ri kinez, ndërtojnë hekurudhën për 9 orë

Punëtorët kinezë kanë dëshmuar edhe një herë efiçencën e tyre të jashtëzakonshme. 1500 punonjës mundën që

24 Gjërat e përditshme që kurrë nuk e dinit se per cfare sherbenin

24 Gjërat e përditshme që kurrë nuk e dinit se per cfare sherbenin

(VIDEO)Shikoni se si i ushtrojnë shaulinët e vegjël

Shikoni se si i ushtrojnë shaulinët e vegjël   😂😂😂 Tag shokun 😂😂😂 Tag shokun qe