Policia amerikane: Ronaldo nuk është në hetim

Zbulohen disa detaje të tjera të rëndësishme në lidhje me akuzat për përdhunim ndaj Cristiano Ronaldos.

Tensione në Veri të Mitrovicës (FOTO LAJM)

Serbët të cilët jetojnë në veriun e qytetit të Mitrovicës po mbajnë një protestë e cila

Serbët sulmojnë Mickoskin dhe lartësojnë Ivanovin

Me titull “Hajvar i Referendumit”, gazeta proqeveritare e Serbisë “Politika” të martën doli me komente në

Dhunoi policët, kush është vlonjati që alarmoi uniformat blu

Policia e Vlorës ka bërë të mundur arrestimin e një 47-vjeçari, për rezistencë dhe dhunë ndaj

Nuk flasin Dua Lipa dhe Rita Ora “përplasen” në AMA (FOTO LAJM)

Dje u mbajt eventi më i rëndësishëm i muzikës, “American Music Awards 2018”, i njohur ndryshe

Vis Martinaj i thotë të gjitha: I dashuri Elvanës, dele! Po të mos isha unë, “kokëmadhi” do kishte vdekur

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, e cilësuar si “mollë sherri” për masakrën e ndodhur mbrëmjen e

Prokurorja shqiptare kërkon arrestimin e Gruevskit

Ish-kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski sot u vonua në seancën gjyqësore për rastin “Dhuna në Komunën

Kapet i “forti” i Fierit, kush është 42-vjeçari me pistoleta e shpatë me vete

Kapet i “forti” i Fierit, kush është 42-vjeçari me pistoleta e shpatë me vete Pëlqej0 Arrestohet

Prokuroria e Lartë kërkon t’i ritet dënimi Boban Iliqit dhe dy të akuzuarve tjerë (Video)

Në Gjykatën e Apelit në Shkup sot u mbajt seancë gjyqësore për rastin e vrasjes së

‘Shko zbathur para derës së Ramushit e lyp kundra, shko zhveshur para presidencës e lyp tesha nga Hashim Thaçi’

29 arsye për të protestuar vajzat e djemtë / Kimete Berisha 1. Migjenin nuk e njihni