Kush ishte Altin Dardha, i frikshmi i ’97 që vrau 300 veta për babain

Kush ishte Altin Dardha, i frikshmi i ’97 që vrau 300 veta për babain Pëlqej0 Altin

Heqja e këtyre shkëmbinjve Gjiknurit i kushton 3 milion euro

Një rrëshqitje gurësh dhe dherash në rrugën Tiranë-Elbasan dhjetorin e kaluar pritet t’i kushtojë taksapaguesve rreth

Misteri, çfarë ndodhi mesnatën e djeshme mes Izraelit dhe Rusisë në qiejt sirian (FOTO & VIDEO)

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin e cilësoi si rezultatin e një zinxhiri rrethanash tragjike përplasjen e

Nis pagesa në Rrugën e Kombit, ankohet shoferi i furgonit: Më morën 5 euro, jo 100 lekë!

Prej mesnatës së sotme ka nisur të aplikohet tarifa për kalimin në Rrugën e Kombit, ku

Goli më i veçantë i shënuar me penallti

Kemi parë shpesh dështime nga pika e bardhë e penalltisë, duke e gjuajtur keq, herë e

Postimi i një nëne shtëpiake që u shpërnda 400 mijë herë në rrjete sociale

Numri i nënave amerikane që qëndrojnë në shtëpi është në rritje. Një nënë nga Florida, Ryshell

“Nuk mund të besosh në Zot e të jesh mafioz”

“Nuk mund të besosh në Zot dhe të jesh mafia. Kush është mafioz nuk jeton si

Po rikthehet censura Rama: Këtë vit heqim celularët nga shkollat, së shpejti nga të gjitha institucionet shtetërore

Celularët do të ndalohen jo vetëm në shkolla, por edhe në administratën publike. Pa dhënë më

Sindroma e bukuroshes së fjetur te paralizat, gjërat që mund të ndodhin në gjumë

Sigurisht që në fakt gjumi mbetet koha më paqësore për një njeri. Ama ka disa gjëra

BE i jep fund ndryshimit të akrepave në tetor të vitit 2019

Bashkimi Europian do të heqë dorë nga ndryshimi dy herë në vit i akrepave të orës,