Prindër, mbrojini fëmijët nga këto lodra

Një studim i ri konfirmon atë që prindërit tashmë e dinë: brenda lodrave plastike të fëmijëve

Përfundon takimi, nuk thuhet shumë për detajet

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, e ka quajtur defekt brenda institucioneve arrestimin dhe deportimin

Ministri i AKR-së përpiqet të mos i bindet Ramush Haradinajt

Ministri i Punëve të Brendshme Flamur Sefaj, ende nuk ka dhenë dorëheqje nga kjo pozitë pas

Zaev: Me Ahmetin biseduam për çështjen e emrit dhe për zgjerimin e koalicionit qeveritar

Kryeministri Zoran Zaev ka shpalosur detaje në lidhje me takimin e tij të mbrëmshëm me liderin

Shqiptarët në burgun e Manastirit sot futen në grevë urie!

Disa shqiptarë të dënuar me burg, të cilët dënimin e vuajnë në burgun e Manastirit, nga

Ramushi merr urdhra nga Erdogani: Rrëmbehen pesë mësues turq në Kosovë

Pesë shtetas turq, banorë të Kosovës, janë arrestuar nga Policia të enjten në mëngjes. Mwsohet se

Ilir Shaqiri “kërcënon” të bijën në “Instagram” (FOTO LAJM)

Ilir Shaqiri, balerini shqiptar që jeton në Itali dhe më së shumti u bë i njohur

Ramush Haradinaj reagon ndaj Ramës: Po na taksoni për një rrugë të prishur

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur për herë të parë në lidhje me taksën e

Drejtoresha e “Sami Frashëri”: Nuk lejoj LGBT në shkollën time, nuk kanë se çfarë t’u tregojnë nxënësve

Drejtoresha e gjimnazit “Sami Frashëri”, Teuta Dobi, në një intervistë për gazetën “Shekulli”, tha se çdo

Katalonja i jep një mësim të mirë Spanjës për Kosovën

Ekipi olimpik i Kosovës pritet që të marrë pjesë në lojërat mesdhetare që këtë vit mbahen